Jei esate ne Europos Sąjungos (ES) valstybės gyventojas, įsigydami prekes jumta-bagazines.lt parduotuvėje galite pasinaudoti „Tax Free“ paslauga, kurią teikia mūsų partnerė įmonė „Global Blue“. Pasinaudoję šia paslauga, Jūs galite sugrįžę į savo šalį susigrąžinti dalį sumokėto PVM mokesčio už bet kurią prekę įsigytą mūsų parduotuvėje. Grąžinamą PVM mokesčio dalį galite atsiimti bet kurioje „Global Blue“ atstovybėje.

 

Ką Jums reikėtų žinoti:

 

   „Tax Free“ mokesčių grąžinimo paslauga gali pasinaudoti visi pirkėjai, kurių nuolatinė gyvenamoji vieta yra ne Europos Sąjungos šalis. Ne Europos Sąjungos (ES) valstybės gyventojas yra laikomas fizinis asmuo, kuris nuolat gyvena ne Europos Sąjungos teritorijoje, nesvarbu, kokios valstybės pilietis jis yra, pvz., Lietuvos pilietis, nuolat gyvenantis Baltarusijoje, laikomas ne Europos Sąjungos (ES) gyventojas, o Baltarusijos pilietis, nuolat gyvenantis Lietuvoje, yra laikomas Europos Sąjungos (ES) gyventoju.

   Ši paslauga galioja klientams, kurių bendra pirkinių suma yra ne mažesnė nei 55 Eur.

   „Tax Free“ forma, kurią gaunate pirkimo metu jumta-bagazines.lt parduotuvėje, privalo būti pažymėta muitinės spaudu išvykimo iš Europos Sąjungos metu. Tai turi būti atlikta per tris mėnesius nuo „Tax Free“ formos išrašymo datos.

   Atsiskaitant už prekes jumta-bagazines.lt parduotuvėje ar kurjeriui pristatymo metu Lietuvos teritorijoje (daugiau informacijos info@jumta-bagazines.lt ar telefonu +37067287873) yra sumokama visa suma (įskaitant ir PVM mokestį), o PVM mokesčio dalį galite susigrąžinti savo šalyje, „Global Blue“ atstovybėje. Grąžinamą sumą sudaro iš PVM mokesčio dydžio atimtas „Tax Free“ paslaugos administravimo mokestis.

 

Daugiau informacijos apie paslaugą rasite www.globalblue.com