Garantija

Visoms JUMTA-BAGAŽINĖS.LT parduodamoms prekėms suteikiama gamintojų garantija nuo prekių įsigijimo datos nurodytos sąskaitoje – faktūroje ar garantiniame lape.

- TERRA DRIVE produkcijai suteikiama 3-jų metų garantija

- CRUZ (Cruzber) produkcijai suteikiama 3-jų metų garantija

- THULE produkcijai suteikiama nuo 2-jų iki 5-ių metų garantija

- PACKLINE produkcijai suteikiama nuo 5-ių iki 10-ies metų garantija

- YAKIMA produkcijai suteikiama 5-ių metų garantija

Garantija galioja prekėms pateiktoms su pirkimą – pardavimą patvirtinančiu dokumentu (sąskaita faktūra ar kasos kvitas) ar pardavėjo užpildytu garantiniu lapu. Jei gamyklinio broko ar gedimo negalima pašalinti, prekė gali būti keičiama į kitą.

Garantiniam remontui prekę prašome siųsti per kurjerį ar pristatyti į JUMTA-BAGAŽINĖS.LT biurą (prieš tai būtina susisiekti su UAB JUMTA atstovu). Siuntimo išlaidos grąžinamos jei prekė atitinką garantines sąlygas.

 

Garantija netaikoma

Garantija netaikoma įskilimams, subraižymams ar kitokio pobūdžio pažeidimams, sugadinimams atsiradusiems dėl kokio nors mechaninio, cheminio poveikio, neatsargaus ar netinkamo montavimo, eksploatavimo, ar valymo, jei prekė buvo ardyta ar savarankiškai remontuota.

Prieš montuojant ir eksploatuojant įsigytas prekes būtina perskaityti ir vadovautis pridedamą instrukciją.

 

Grąžinimas ir keitimas

Bet kurią, JUMTA-BAGAŽINĖS.LT parduotuvėje įsigytą prekę, per 14 darbo dienų nuo gavimo datos galite grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus ar pakeisti kita.

Prekė turi būti tokios pačios būklės, kaip buvo gauta. Prekė negali būti montuota arba kitaip eksploatuota, negali būti sugadinta ar praradusi savo vertę. Prekė turi būti grąžinta originalioje gamintojo pakuotėje, garantine kortele ir kitais komplekte esančiais elementais ir dalimis.

Prekę pristato ir pristatymo išlaidas apmoka pats Klientas.

Prieš grąžinimą prašome susisiekti su mumis e-paštu info@jumta-bagazines.lt ar telefonu +370 672 87873

Grąžinti prekę galima atvykus į JUMTA-BAGAŽINĖS.LT biurą arba siunta per kurjerį.

UAB JUMTA, R. Kalantos g. 53, Kaunas 52305, Lietuva

Perskaityti pirkimo sąlygas ir taisykles